Videa z cest po Amsterdamu

Výhoda internetu spočívá nejenom v tom, že vám můžeme přímo pod nos naservírovat pěkné články a obrázky o Amsterdamu, ale i videa. Z těch si určitě uděláte mnohem lepší představu o tom, jak to ve skutečnosti v Amstrdamu vypadá, než jen ze suchých faktů. Samozřejmě můžete přispět i odkaz na jiná pěkná videa, nebo dokonce přímo vaše pěkné záběry. Stačí je nahrát na nějaký veřejný video server třeba youtube nebo vimeo a pak se jen umístit odkaz.

Mini dokument (délka 7:52) – První video je takový malý a krátký dokument. Nicméně je velmi povedený a tak se v něm dozvíte opravdu hodně o Amstrdamu a jeho památkách.


 

Prezentace Amstrdamu (délka 3:33) – Další video je velmi pěknou prezentací sestavenou z těch opravdu nejhezčích fotek Amstrdamu. Na pozadí pěkné hudba, takže rozhodně doporučujeme.

 

Poklidná prezentace (délka 2:27) – Třetí video je velmi podobné tomu druhému. Opět se tedy jedná o prezentaci složenou z fotek. Tentokrát ale v daleko poklidnějším tempu s jemnou hudbou a větší prodlevou mezi jednotlivými snímky.

 

Všední život v Amstrdamu (délka 6:32) – Toto video je opravdu pěkné. Můžete se na něm seznámit s opravdu všedním životem města a i jeho ryze obyčejnými, ale živoucími zákoutími.

 

Red Light District in Amsterdam (délka 2:03) – Vykřičené čtvrti Amstrdamu nebo také Red Light Districts patří mezi legendární a mezi určitou skupinou turistů i velmi vyhledávanou atrakcí. Aby také ne, když se vnadné slečny vystavují přímo v oknech a lákají „dovnitř“.

 

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist