Spolupráce

Ač se to nezdá, tak tvořit obsah těchto stránek je velmi náročné a drahé. Pěkný jednostránkový článek trvá vytvořit dvě až tři hodiny. Chce to nejenom nadšení a pravdivé informace a dojmy z daného místa, ale člověk si musí nastudovat i spoustu historických faktů a reálií, hledat aktuality na internetu a samozřejmě mít i trochu grifu ve psaní. Ani tím však proces tvorby článku nekončí, je ho potřeba opravit, zformátovat, sehnat k němu obrázky, i ty upravit, nahrát na web a teprve teď se může vše začít skládat dohromady. V každé části tohoto procesu se lehce udělá nějaká chybička.

Nevěříte?! Tak si to vyzkoušejte sami. Velmi snadno totiž můžete přispět k obsahu těchto stránek. Velmi uvítáme skutečně jakýkoliv obsah! Články, texty, fotky, obrázky, mapky, videa, aktuality,… skutečně vše co vás napadne.

Přispět můžete snadno a k ničemu vás to nezavazuje, rádi uveřejníme jeden krátký článek, stejně jako i celý váš dlouhý cestopis na pokračování. Je to jen na vás. U každého vaše příspěvku bude samozřejmě uveden plný váš kontakt stejně jako je možnost v něm mít odkazy na vaše stránky.

Pokud tedy máte zájem ať už spolupracovat na těchto stránkách nebo nám chcete nabídnout, abychom my spolupracovali na těch vašich, tak nahlédněte do sekce kontakt, kde naleznete email kam napsat.

TOPlist