Dlouhodobá předpověď počasí pro Amsterdam

Velmi důležitou informací, s kterou je dobré počítat je počasí. Není nic horšího, než když se po dlouhém plánování vydáte na váš vysněný výlet nebo dovolenou do Amsterdamu a pak zde máte jen hnusné počasí. To dokáže nejenom naštvat, ale dokonce celou cestu zkazit. Když prší je téměř nemyslitelné, abyste si užili nádherné exteriéry tohoto města. Navíc se Amsterdam nachází přeci jen severněji a blízko nevypočitatelného moře, což je zkrátka dobré brát v potaz.

Už při samotném plánování byste se tedy měli hodně řídit podle počasí. A proto vám přinášíme následující tabulku dlouhodobých teplot, hodin slunečního svitu a dnů srážek, které zde panují. Můžete si tak vaší cestu naplánovat do toho nejlepšího období. Asi vás nepřekvapí, že se nejvýhodněji vychází cesta v období letních prázdnin.

Taky si dejte pozor na větší počet deštivých dnů, takže při delší návštěvě Amsterdamu by měl být mezi vaší povinou výbavu patřit deštník. Amsterdam se nachází poměrně blízko moře, z kterého často přichází vodou nasycené mraky (podobně jako ve Velké Británii).

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist