Mapy Amsterdamu ke stažení

Amsterdam je úžasné historické město. Na rozdíl od mnohých jiných metropolích je sice přehlednější a orientace v něm je snazší, to přesto neznamená, že by se v něm nedalo zabloudit. Aby se vám to nestalo, tak jsme pro vás přímo zde na této webové stránce připravili několik pěkných map Amsterdamu. Vy si je můžete stáhnout pohodlně a jednoduše do svého počítače nebo mobilu a použít je dle libosti. Dále bychom vás ještě chtěli upozornit na pěknou interaktivní mapu na těchto stránkách, kde naleznete památky a zajímavosti o kterých jsme zde psali.

Jednoduchá mapa Amsterdamu (jpg, rozlišení 1200 x 857, velikost 336 Kb) – Velmi jednoduchá a přehledná schematická mapa Amsterdamu. Uděláte si z ní představu jak vypadá centrum města a navíc jsou na ní nakresleny i ty nejdůležitější památky.

Jednoduchá mapa Amsterdamu

 

Mapa ulic Amsterdamu (jpg, rozlišení 1501 x 1152, velikost 507 Kb) – Přehledná mapa užšího centra města ve které jsou zakresleny všechny ulice včetně těch nejmenších. Nechybí znázornění kostelů a samozřejmě také těch nejdůležitějších památek.

Mapa ulic Amsterdamu

 

Podrobná mapa Amsterdamu (jpg, rozlišení 2650 x 1750, velikost 1.07 Mb) – Velmi podrobná a rozsáhlá mapa, která zachycuje poměrně velkou část města i s předměstími. Na této mapě je znázorněno opravdu všechno důležité, co budete v Amsterdamu potřebovat.

Podrobná mapa Amsterdamu

 

Další mapy ke stažení

Hledáte další mapy velkých měst ke stažení? Naleznete je na webu Hotelove.cz.

 

Základní mapa Amsterdamu (gif, rozlišení 1039 x 1139, velikost 146 Kb) – Jednoduchá a schematická mapa centra města. Jsou na ní znázorněny hlavní ulice, kanály a památky. Zkrátka to základní co můžete při pocházce po Amsterdamu potřebovat.

Základní mapa Amsterdamu

 

Přehledná mapa centra města (jpg, rozlišení 1556 x 1364, velikost 1.20 Mb) –  Hezky malovaná a přehledná mapa centra Amsterdamu. Najdete na ní důležité památky, ale i zakreslené projížďky lodí po kanálech tzv. „grachtech”.

Přehledná mapa centra města

 

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist